Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (2023)

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (1)TjerkZ fajnym pickupem na drodze wydaje mi się, że to coś. Szukałem już w Google, czy gdzieś w Holandii można wynająć pickup campera, ale najbliższe adresy są w Niemczech. W Kampeer en Caravan Jaarbeurs spotkałem Ellen i zgadnij co: ona i jej mąż zamierzają założyć nową firmę i od przyszłego lata wynajmować pickupy z nadwoziem z Olst.

Pickup campery, które znam głównie ze swojego czasuAmeryka. Wyglądają na wytrzymałe ze względu na solidną ciężarówkę i oddychają przygodą. Tutaj, w Holandii, widuje się ich bardzo rzadko za kierownicą. Nadal mów: twardy wizerunek, wygoda posiadania kampera, ale wciąż możliwość robienia zakupów spożywczych bez kłopotów i kemping na uboczu przemawia do mnie. są do wynajęcia. Czas na krótką rozmowę:

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (2)Kim jesteś?

Jesteśmy Ellen i Robin. Robin jest właścicielem warsztatu samochodowego, a Ellen do niedawna pracowała w drukarni internetowej. Mieszkamy między Zwolle i Deventer z naszym trzymiesięcznym synem Sebasem. Od początku tego roku założyliśmy naszą firmę Special Campers. Dzięki temu wynajmiemy pickup campery na podróże po Holandii i Europie. Jedź, ponieważ kampery są w trakcie budowy i faktycznie możemy zacząć je wynajmować od lipca 2019.

Skąd pomysł na wynajem pickup camperów?

Dwa lata temu, podczas naszego miesiąca miodowego, mieliśmy jeden przez dwa tygodniewynajęty kamperi przeszedł przez Argentynę. To była fantastyczna przygoda, podczas której podziwialiśmy piękne krajobrazy kraju. Byliśmy w szoku, gdy zobaczyliśmy, że pokonaliśmy 5000 kilometrów w 13 dni. Wcale tak nie czuliśmy, byliśmy po prostu zrelaksowani i pod wrażeniem natury.

Sami mieliśmy zwykłego kampera, ale z zazdrością patrzyliśmy na twarde pickupy, które widzieliśmy wokół siebie. Były łatwiejsze w terenie, od czasu do czasu opuszczały jednostkę zrzutową i wyglądały fajnie. Pomyśleliśmy, że to trochę dziwne, że widuje się je tak rzadko w Europie, podczas gdy w Europie można również cieszyć się off-roadem z pickupem, a korzyść z rozłączenia się w celu wjechania do miasta jest być może jeszcze większa w Europie.

(Video) Budget Pickup Camper Made in Germany – Multi4Camp Willy 200 – Testdrive

Po powrocie do domu ten pomysł wciąż wracał i zaczęliśmy zastanawiać się, czy można go zrobićodebrać kampera do wynajęciaw Holandii. Okazało się, że tak nie jest, więc postanowiliśmy sami sprowadzić je do Holandii. Wydaje się, że to zadziała następnego lata, ponieważ w tej chwili w Niemczech budowane są dla nas dwa pierwsze pickupy.

Przeczytaj także: Wynajmując kampera z Goboony, Mirte i Mart, zrób to dla Wakibi

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (3)

Jak wygląda taki pickup camper (w środku)?

Samochód i kamper można od siebie odłączyć. Możesz więc łatwo wjechać samochodem do ruchliwego miasta lub zrobić zakupy, podczas gdy jednostka pozostaje na polu namiotowym lub kempingu.

Pickup camper ma właściwie wszystko, czego można oczekiwać od zwykłego kampera. Stopień jest nieco wyższy, ale stopnie rozkładają się automatycznie. Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny ze zlewozmywakiem i trzypalnikową kuchenką gazową, a także naczynia, patelnie i naczyniaspecyfikacjejest po prostu obecny. W łazience znajduje się prysznic i toaleta. Możesz również użyć głowicy prysznicowej jako prysznica na zewnątrz, wkładając ją przez właz.

(Video) Ford RANGER pickup camper 2022

Wersja dwuosobowa i rodzinna

Na dole znajduje się część wypoczynkowa ze stołem, który można przekształcić w łóżko o szerokości 130 cm. Na piętrze we wnęce znajduje się kolejne duże podwójne łóżko. Przez okno powyżej możesz cieszyć się najpiękniejszymi wschodami słońca ze swojego łóżka i od razu masz dodatkową wentylację. W kamperze można dobrze spać w trzy osoby lub dwoje dorosłych i dwoje dzieci.

Będziemy mieli dwie wersje pickupawynajem kampera. Chociaż jednostki kempingowe są prawie równe,kamper dwuosobowypojedyncza kabina iWersja rodzinna 5 osobowadwuosobowa kabina z trzema dodatkowymi siedzeniami.

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (4)

Czy podłączanie lub odłączanie kampera i jednostki kempingowej wymaga dużo pracy?

Według konstruktora kamperów do (od)sprzęgnięcia pick-upa z dostawcą zajmuje średnio około 30 minut.Jednak tu na targach rozmawiałem z kilkoma osobami, które wskazywały, że jeśli masz zrobiłeś to kilka razy, można go odłączyć w 10 minut, a parowanie można wykonać w około 15 minut.

Podczas odłączania opuszczasz nogi kampera, a następnie odłączasz kilka dźwigni w pudełku, aby w końcu nieco obrócić kampera. Samochód może wtedy po prostu jechać po drodze. Łączenie to nieco bardziej precyzyjna praca i wciąż zastanawiamy się, czy możemy to nieco ułatwić, na przykład za pomocą oznaczeń lub laserów.

(Video) Top 5 pickup camper cabins for 2023

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (5)

Czy w pick-up camperze mogę biwakować z całą rodziną?

Bloger Oksam przerobił furgonetkę na kamperadla 2 osób, ale to jest za małe dla rodziny, czy twoje jest wystarczająco duże? W kamperze rodzinnym 5-osobowym w kamperze na pickupie jest miejsce dla 5 osób. W samym kamperze mogą spać maksymalnie 4 osoby. Dwa w dużym łóżku we wnęce i dwa na dole w siedzisku, które można przekształcić w łóżko. Łóżko na dole ma 130 cm szerokości. To trochę ciasno dla dwojga dorosłych, ale dwoje dzieci mogłoby. Standardem w kamperach jest również mały nadmuchiwany namiot, w którym mogą spać również dwie osoby. Oczywiście zależy to od wieku i miejsca w którym biwakujesz lub dzieci już w jednymwłasny namiotbyć w stanie.

Przeczytaj także: Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie przyczepy kempingowej w 12 wskazówkach

Z namiotem bez problemu wyjdziesz nawet pięcioosobową rodziną. Samo auto posiada podwójną kabinę z tylnym siedzeniem, które pomieści trzy osoby, dzięki czemu możesz zabrać wszystkich ze sobą w pickup camperze w drogę.

Czy możesz także jeździć w terenie i na dzikim kempingu swoim pickup camperem?

Na przykład istnieją w Finlandii, ale także w Niemczech lub woff-roadowa rajska Walianaprawdę piękne miejsca, do których można dotrzeć tylko polną drogą. Zwykły kamper często ma z tym problem lub ryzykujesz, że coś się zepsuje. Z pickup camperem bez problemu dotrzesz w takie miejsca. Jednak, podobnie jak w przypadku zwykłego kampera, podczas jazdy kamperem należy zamknąć wszystkie szafki i nie zostawiać rzeczy leżących w pobliżu. Oczywiście to nie jest monster truck, więc raczej nie jeździłbym po wielkich głazach, ale poza tym „Bądź moim gościem!”. Nadal pracujemy nad mapowaniem najpiękniejszych tras terenowych w Europie, więc jeśli znasz taką, daj nam znać.

Z pickup camperem możesz szaleć na kempingu, ponieważ jest całkowicie samowystarczalny. Masz kuchnię, toaletę i prysznicpanele słonecznedzięki czemu jesteś mniej zależny od baterii. Możesz więc z łatwością pozostać poza drogą przez kilka dni, jeśli masz ze sobą wystarczającą ilość wody i zapasów.

Wypożyczyć campera na pickupie? Ellen i Robin sprawiają, że jest to możliwe - Kampeermeneer.nl (6)

Sam jedziesz na kemping?

Oboje dorastaliśmy na kempingu. Z rodzicami zawsze jeździliśmy przyczepą kempingową do Francji. Sami na przemian biwakujemy z wakacjami na plaży i glampingiem. Po cichu liczę na to, że pickup campery nie będą wynajmowane przez cały rok. Bo chcielibyśmy jeszcze jednegowycieczkachcesz przedostać się przez Skandynawię lub chcesz podróżować kamperem wzdłuż wybrzeża Bretanii i Normandii.

Od lata 2019 r. w Holandii można wynająć pickup campera i zwiedzać Europę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o camperach na pickupie lub zapisać się na Special Campers Viewing Day, zapraszamy do kontaktuObozowicze specjalniprzez ich stronę internetową.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Prof. Nancy Dach

Last Updated: 27/04/2023

Views: 5259

Rating: 4.7 / 5 (57 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Prof. Nancy Dach

Birthday: 1993-08-23

Address: 569 Waelchi Ports, South Blainebury, LA 11589

Phone: +9958996486049

Job: Sales Manager

Hobby: Web surfing, Scuba diving, Mountaineering, Writing, Sailing, Dance, Blacksmithing

Introduction: My name is Prof. Nancy Dach, I am a lively, joyous, courageous, lovely, tender, charming, open person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.