Tatort - wszystko o serialu - TV SPIELFILM (2023)

 • Odcinek 1241 Miejsce zbrodni: noc komisarzy DE, 2023

 • Odcinek 1240 Miejsce zbrodni: Msza za Toniego DE, 2023

 • Odcinek 1239 Tatort: ​​Azra W , 2023

 • Odcinek 1238 Tatort: ​​Koniec gry AS, 2022

 • Odcinek 1237 Miejsce zbrodni: Sekretne życie naszych dzieci DE, 2023

 • Odcinek 1236 Miejsce zbrodni: Borowski i wielki gniew DE, 2023

  (Video) Tatort 2022 | Straight Into The Heart | Tatort 2022 Full Eepisode | Germany Tv Series #1080p

  Nieznajomy popycha rowerzystę pod ciężarówkę, kilka godzin później Borowski trafia do kliniki z urazem głowy. Został zmiażdżony podczas przesłuchania i stara się poskładać strzępki pamięci — zapachy i dzwonek. Dostaje telefon od Finji, która twierdzi, że porwała ją jej siostra Celina. Kiedy Mila Sahin znajduje martwą babcię dziewczynek, gliniarzom kończy się czas. Wtedy Borowski słucha samej Celiny… „Zawsze się boi. To prawie nie do zniesienia, pokrywa od góry napiera ci na głowę”. Celina długo nie ufa Borowskiemu, a on ma gotową radę: „Dowiedz się, jak chcesz żyć”. W piżamie, ale rozbudzony. w Twojej głowie Borowski musi sprawdzić się jako psycholog ze szpitalnego łóżka, podczas gdy Mila wyważa zamknięte na zewnątrz drzwi. Ekscytująca konstelacja i wyrafinowana historia ze złożonym mechanizmem ofiara-sprawca, wymyślona przez duet autorów Eva i Volker A. Zahn. „Stymulacja miała miejsce w przypadku młodzieńca, który był maltretowany i poniżany w swojej rodzinie i pewnego dnia doszło do całkowitej eskalacji. Interesował nas ten moment eskalacji, fundamentalne pytanie o to, ile osobistej odpowiedzialności ponosi ktoś, kto staje się ofiarą, a potem sprawcą – mówi Eva Zahn.

 • Odcinek 1235 Miejsce zbrodni: zespół linowy CH , 2023

  Seryjny morderca toruje sobie drogę przez krąg ekskluzywnych filantropów, którzy spotykają się w Zurychu na imprezie charytatywnej. Gospodarz imprezy, artysta estradowy James McDermott, został postrzelony w głowę w hotelu, a jego odcięte palce u nóg zostały wysłane do dyrektora imprezy Dominica Mercier jako groźba. Werner Maters, dyrektor generalny głównego sponsora imprezy, zostaje uratowany z Jeziora Zuryskiego przykuty łańcuchem do swojej łodzi wiosłowej. Czy stoi za tym mafia? Istnieją przesłanki wskazujące na pranie pieniędzy poprzez darowizny, a Albańczycy od dawna mieszają się z Włochami, o czym wie Jürg Wettstein, kolega z Berna. Potem następuje trzecia śmierć, trop prowadzi Tessę Ott i Isabelle Grandjean do domu dziecka, a Tessę do granic możliwości... Pranie pieniędzy, porwania i zwłoki obfitują w wyższą klasę Zurychu. Piąta, znacznie bardziej pełna akcji sprawa, sprytnie łączy dwa wątki narracyjne, oferuje brutalne metody zabijania, ale nieco galopuje w ostatniej trzeciej. „Jesteśmy drużyną” – ostrzega Isabelle, ponieważ współpraca między komisarzami wciąż nie wychodzi. Sprawy piąta i szósta zostały ponownie nakręcone równolegle przez Tobiasa Ineichena, który również kierował różnymi sprawami poprzedników z Lucerny.

 • Odcinek 1234 Tatort: ​​Miłość to ból DE, 2023

  Z powrotem w służbie, ale daleki od bycia tym samym, co wcześniej. Peter Faber wraz z Janem Pawlakiem i Rosą Herzog musi rozwiązać zagadkę morderstwa tramwajarza Hamzy Arkadasa. Kamera monitoringu zarejestrowała wszystko: najpierw doszło do kłótni między Hamzą a sprawcą, zanim ten zadał mu kilka ciosów nożem, a potem znowu spojrzał agresywnie w kamerę - jakby chciał coś powiedzieć policji. Mimo to nie można go zidentyfikować. Rosa, pełniąca obowiązki szefa wydziału zabójstw od czasu porażki Fabera, zatrudnia koleżankę Beate Gräske. Podczas gdy superrozpoznawca ze specjalnymi umiejętnościami rozpoznawania twarzy ocenia obrazy z monitoringu, mężczyzna z nożem uderza ponownie. I szuka kontaktu z Pawlakiem i Herzogiem, ale za każdym razem ucieka. W końcu trop: dwie ofiary się znały, a trzecia osoba jest w śpiączce... Ekscytująca sztuczka autorów Hanno Hackforta i Boba Konrada, którzy są także współautorami klanowej serii „4 Blocks” : Opowiadają istotne części pokręconej, chwytającej za serce historii o kamerach monitorujących. Widz zna tylko twarz sprawcy, ale nie jego motywy. Opowiadane są też prywatne sprawy inspektorów, a sznur wokół ukrywającej się matki Rosy wywołuje niespodziankę.

 • Odcinek 1233 Miejsce zbrodni: Ukryte DE, 2023

  (Video) Tatort 2022 | Deadly Inheritance | Tatort 2022 Full Eepisode | Germany Tv Series #1080p

  Ciało znalezione w ciężarówce. Identyfikacja jest trudna — opuszki palców zostały wyszlifowane. Śledztwo prowadzi Julię Grosz i Thorstena Falke do Jona Makoniego, który poszukuje swojego zaginionego syna Noah i w rozpaczy zwraca się na policję – choć nie ma przy sobie żadnych dokumentów. Makoni uciekli z Zimbabwe i od jedenastu lat nielegalnie mieszkają w Niemczech. Jon sprowadza Falke z przyjacielem Noaha, Samem, chłopcy najwyraźniej chcieli pojechać razem do Anglii. Gliniarze zagłębiają się w nieformalną gospodarkę Hanoweru i świat nieudokumentowanych osób. Z pomocą Sama chcą dotrzeć do przemytników. Niewidzialni, bez których nic nie działa w budownictwie i gastronomii. W rocznicowym przypadku dziesiątej rocznicy Wotana Wilke Möhringa temat uchodźców opowiedziany jest w zupełnie nowy sposób. To nie przemyt jest na pierwszym planie, ale beznadzieja i życie w ukryciu. Jona gra Alois Moyo, który sam pochodzi z Zimbabwe i którego doświadczenia wpłynęły na historię. Został deportowany z Anglii do Niemiec. „Czasami podczas gry miałem łzy w oczach. Ten film wiele dla mnie znaczy, ponieważ czuję się jak Jon. Myślę, że to dobrze, że miliony widzów mogą się teraz przekonać, jak trudno jest uchodźcom żyć w Niemczech bez dokumentów”. „Verborgen” to nie pierwszy przypadek Falke na temat migracji. W 2015 roku odcinek „Burned” podjął prawdziwą historię Oury Jalloh, który został spalony żywcem w swojej celi; od tego czasu postępowanie przeciwko podejrzanym policjantom zostało umorzone.

 • Odcinek 1232 Miejsce zbrodni: Nic oprócz prawdy (2) DE, 2023

  Karow (Mark Waschke) i Bonard (Corinna Harfouch) mieli właśnie odkryć śmierć młodego policjanta, kiedy odmówiono im dostępu do ich głównej podejrzanej, Tiny Gebhardt. Niedługo potem ona również nie żyje, a Urząd Ochrony Konstytucji wycofuje jej sprawę. Ale od dawna tworzą razem zespół, bądźcie czujni i spotykają syryjskiego Najima, który obserwował morderstwo Gebhardta. Czy będzie zeznawał? Do obu wyciekły nowe informacje o prawicowych grupach dyskusyjnych, które wydają się sięgać daleko w najwyższe kręgi wymiaru sprawiedliwości. Śledztwa stają się coraz bardziej zagmatwane, aż Karow i Bonard są w niebezpieczeństwie… handel bronią, terror, listy śmierci: wydarzenia przyspieszają, część 2 jest znacznie bardziej dynamiczna. Meret Becker wykonała świetną robotę, ale następczyni Corinna Harfouch też nie pochodzi od złych rodziców.

 • Odcinek 1231 Miejsce zbrodni: Nic oprócz prawdy (1) DE, 2023

  „Jest większy, niż myślałem". Ostatni telefon Rebeki Kästner wykonała Susanne Bonard, była luminarz LKA, a obecnie wykładowca w akademii policyjnej. Ale ona nie posłuchała, a teraz policjantka Rebecca nie żyje. Wszystko wskazuje na samobójstwo, ale Robert Karow”, który znajduje w ogrodzie przestraszonego syna Rebeki, nie wierzy w to. Która matka popełnia samobójstwo na oczach swojego dziecka? A potem na dyżur zgłasza się Susanne Bonard. Chciała nagłośnić prawicowe nurty w akademii i poleciał... Na początek w podwójnym odcinku Corinny Harfouch, autorzy Katja Wenzel i Stefan Kolditz rozpakowują wielkie sztućce. Nie opowiadają o zagubionych samotnikach, którzy radykalizują się w bańkach, ale o głęboko zakorzenionym prawicowym myśleniu zakorzeniony w policji, sądownictwie i legislacji.Biorąc pod uwagę przeszłość Bonarda, nie lekceważy się ani sprawy, ani interakcji z Karowem.

 • Odcinek 1230 Tatort: ​​Pączki DE, 2023

  (Video) Tatort 2022 | Payback | Tatort 2022 Full Eepisode | Germany Tv Series #1080p

  Martwy mężczyzna w bagażniku na terminalu samochodowym w Bremerhaven wprowadza Liv Moormann, Lindę Selb i lokalnego kolegę Petersena na scenę tuningu samochodów. Marie, Oleg i Gheorghe wynajmują luksusowe samochody na nocne wyścigi, zanim zostaną wysłane. Uwielbiają prędkość i wirowanie pączków — ślizganie się w kółko z zaciągniętym hamulcem ręcznym i dymiącymi oponami. Liv czeka paskudna niespodzianka… „Dom przytula mnie jak zły tygrys.” Nieoczekiwanie Liv wpada z powrotem do swojej rozbitej rodziny. W sprawę zamieszana jest przyrodnia siostra Marie, którą Luisa Böse zagrała genialnie w swojej pierwszej głównej roli. Wiele dzieje się między wierszami, na przykład gdy siostry siadają naprzeciw siebie bez słowa i rozpacz staje się namacalna. W przeciwnym razie rządzi prędkość, utwór „Gas Pedal” rapera Sage The Gemini nadaje tempo od samego początku. Sprawa jest także grą domową dla reżysera Bremerhaven i współautora Sebastiana Ko, z imponującymi ustawieniami i autentycznym środowiskiem. „Pracowałem jako tymczasowy w porcie i zawsze byłem gotów robić głupie rzeczy, przed którymi moja przyrodnia siostra, starsza ode mnie o dziesięć lat, musiała mnie chronić. Wszystko to spłynęło na głównych bohaterów tego filmu”.

 • Odcinek 1229 Miejsce zbrodni: krawędź rozbiórki DE, 2023

 • Odcinek 1228 Miejsce zbrodni: Hackl AS, 2022

  Nienawidzi władzy i władzy – nie tylko od czasu skazania go za napaść. Wichrzyciel Hasenbergler, Johannes Bonifaz Hackl, jest znany ze swojego potencjału gniewu. Czy oślepił Adama Mosera, który zginął w wypadku, wskaźnikiem laserowym? Pilnie podejrzany, najpierw rzuca wnętrznościami ryb we Franza Leitmayra i Ivo Batica, demontuje pokój przesłuchań, a następnie wybiega z pokoju sędziego. Inspektorzy zagłębiają się w otwarte i tlące się konflikty w dzielnicy hotspot… Monachijski tłum pocałunków żyje nad jeziorem Starnberg, takim jak Hackl im Hasenbergl na północnych obrzeżach miasta. 92. sprawa w Monachium jako smutne spojrzenie na mizantropa w ponurym wieżowcu, imponująco uchwycone przez operatora Roberta von Münchhofena. Oraz pojawienie się odcinka w formacie „Hackl” Burghart Klaußner („Biała banda”, „Państwo przeciwko Fritzowi Bauerowi”). Urodzony w Berlinie, młodość spędził w Monachium – co tłumaczy, dlaczego doskonale opanował dialekt.

 • Odcinek 1227 Miejsce zbrodni: Magiczna mama DE, 2023

  Dwoje słodkich dzieci, małżeństwo jak z obrazka i jako mamafluencerka „MagicMom” dumna 630 000 obserwujących. Teraz Evita Vogt zwisa z sufitu w swoim eleganckim domu, a nagranie z kamery w pokoju dziecięcym pokazuje Thielowi i Boerne'owi, że to nie było samobójstwo. Evita zostaje uduszona, ale nie liną.Panna Perfekcyjna nie była magią dla wszystkich. „Kupię ci kilka przedłużek, z którymi możesz się powiesić, suko” – napisała BusyBine, która ma alibi — i wiele podróbek w swoim życiu. A może „Samotny tata”? Czy prześladował Evitę? Kochający szczegóły morderczy sprzęt rozwija się dzięki kontrastowi między modną społecznością sieciową a starym żelazem po stronie śledczych. Boerne i Thiel poruszają się jak kosmici w dziwnym świecie, nawet jeśli profesor Neunmalklug flirtuje z karierą manfluencera. Sprawa ma więcej treści niż niektóre nieustraszone duety, a Thiel łamie żart dnia.

  (Video) Severija - Zu Asche, Zu Staub (Psycho Nikoros) – (Official Babylon Berlin O.S.T.)

 • Odcinek 1226 Tatort: ​​Co to za świat W , 2023

 • Odcinek 1225 Miejsce zbrodni: w dolinie DE, 2023

 • Odcinek 1224 Miejsce zbrodni: Zimno ziemi AS, 2022

  Uzgodniono uczciwą walkę, zabroniono broni. Kodeks honorowy wśród wrogich chuliganów, którzy spotykają się na mecz w terenie po nieudanych derbach Saary-Palatynatu. Ale Andi Schneider zapłacił za tę walkę życiem, upadając przed izbą przyjęć ze złamaniem czaszki i raną kłutą. Adam, Leo i Pia są zaskoczeni Esther, która jest dobrze powiązana ze sprawą, a która z kolei nie powiedziała swoim przyjaciołom z piłki nożnej, że jest z policją. A Adam ma nieproszonego gościa. Komuś zależy na zdobyciu łupu z napadu na bank ich zmarłego ojca... Kto nadal jest fanem, a kto już jest brutalnym chuliganem? Bicia jest dużo, a jedna kobieta rozdaje najwięcej: Bineta Hansen z Hamburga („FC Venus”), była mistrzyni Niemiec w boksie juniorów, błyszczy jako Alina, która nie wie, co zrobić ze swoimi uczuciami. Wieloaspektowy, choć dość skonstruowany, „Tatortowy” debiut reżyserki Kerstin Polte („Kto właściwie wymyślił miłość?”), która wyreżyserowała też kilka odcinków serialu „Wir” z Hansenem w jednej z głównych ról.

 • Odcinek 1223 Miejsce zbrodni: Ciotka Leny DE, 2023

  Kto podał śmiertelną dawkę insuliny Fritzowi Herrwegowi, pensjonariuszowi domu starców? Morderstwo prawie nie zostało wykryte, trumna była już w krematorium. Nie ma podejrzanych ani motywu: Herrweg nie miał nic do odziedziczenia i czuł się dobrze w domu. Ale dlaczego ciotka Leny Odenthal, Niki, tak bardzo interesuje się sprawą? To nie może być przypadek, że kłótliwy były prokurator teraz realizuje długo oczekiwaną wizytę. A jaką rolę odgrywa lekarz domowy Roters, który zmaga się z wyrzutami sumienia i stara się pomóc koleżance Leny, Johannie Stern? Wydaje się, że coś się szykuje… Zabawa w chowanego z ciotką i siostrzenicą, ponure niemieckie dziedzictwo, prawicowe ideologie spiskowe, flirtująca Lisa Bitter i Ulrike Folkerts, która również wykazuje się gryzieniem w swojej 77. sprawie. Wszystko sprytnie ugotowane przez autora Stefana Dähnerta, który jest głęboko związany z powieściami kryminalnymi Odenthal-Stern. Napisał książki do pięciu odcinków, w tym w sprawie rocznicowej „Palatynat z góry”, a ostatnio w „Przesłuchaniu”.

  (Video) Tatort - Liebeshunger (2007)

 • Odcinek 1219 Miejsce zbrodni: morderstwo pod jemiołą AS, 2022

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i w przeciwieństwie do jemioły panowie Batic i Leitmayr nie są zieloni. Dlatego ze złością przyjmują zaproszenie swojej asystentki Kalli na wieczorny posiłek. Kiedy okazuje się, że to kolacja kryminalna w stylu Cluedo, nastroje inspektorów spadają do zera. Ale to nie pomaga, ponieważ Constable Partridge i inspektor Lightmyer prowadzą już śledztwo w sprawie morderstwa w Anglii w 1922 roku: kamerdyner najwyraźniej padł ofiarą ataku trucizny w wiejskiej posiadłości. I wszyscy obecni panowie mieliby motyw... Dość nietypowy thriller kryminalny. No dobra, w zasadzie oryginalny pomysł cofania się w czasie został zrealizowany w „Sherlocku” dużo bardziej spójnie. Ale jeśli zaangażujesz się w nieco drewniany spektakl, będziesz miał dużo zabawy z kłótnią dwóch narzekaczy.

 • Videos

  1. Oddział ratunkowy (1974) Kryminał, Thriller | Cały film | Z napisami
  (Cult Cinema Classics)
  2. Sie vergaß, dass sie live war und tat DAS
  (Sehenswert)
  3. Szedł nocą (1948) KOLOROWANE | Film Noir, Kryminał, Thriller | Cały film
  (Cult Cinema Classics)
  4. Dead End Kids | Mały twardziel (1938) Robert Wilcox, Helen Parrish | Cały film | polskie napisy
  (Cult Cinema Classics)
  5. 10 przerażających filmów pełnych zjawisk paranormalnych
  (Goose Pimples)
  6. SKINWALKER RANCH — Wywiad z Brandonem Fugalem w 4. sezonie
  (Cristina Gomez)
  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Rob Wisoky

  Last Updated: 06/06/2023

  Views: 5241

  Rating: 4.8 / 5 (48 voted)

  Reviews: 87% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Rob Wisoky

  Birthday: 1994-09-30

  Address: 5789 Michel Vista, West Domenic, OR 80464-9452

  Phone: +97313824072371

  Job: Education Orchestrator

  Hobby: Lockpicking, Crocheting, Baton twirling, Video gaming, Jogging, Whittling, Model building

  Introduction: My name is Rob Wisoky, I am a smiling, helpful, encouraging, zealous, energetic, faithful, fantastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.